Urlaub in der Tschechischen Republik:CZeCOTTourmapsOstböhmenUNESCOTschechische InspirationAktivurlaubFahrpläneGEOFUN












Beginn: Ende:
Fr 23.05.19 - So 14.09.19

(Kárky paní Šárky)

Stadtmuseum (Bechyně)

Sa 14.06.19 - So 28.09.19

(Myšlení zrakem)

Kirche St. Johannes der Täufer und Minoritenkloster (Jindřichův Hradec)

Mi 06.08.19 - Sa 30.08.19

(Klára Jánská – keramika, obrazy)

Strakonitz - Museum und Burg (Strakonice)

Mo 19.08.19 20:00
Di 20.08.19 20:00
Mi 21.08.19 20:00

(Dívčí válka)

Drehbühne (Týn nad Vltavou)

Do 22.08.19 08:30 - 14:30
Fr 23.08.19 08:35 - 14:05
Sa 24.08.19 09:00 - 16:00

(Vlna a mléko)

Hoslovice - Wassermühle (Hoslovice)

Fr 23.08.19 20:00
Sa 24.08.19 20:00
So 25.08.19 20:00

(Radúz a Mahulena)

Drehbühne (Týn nad Vltavou)

Fr 30.08.19 20:00
Sa 31.08.19 20:00

(Návštěva mladé dámy)

Drehbühne (Týn nad Vltavou)

Di 20.08.19 19:30 - 21:40
Mi 21.08.19 19:30 - 21:40
Do 22.08.19 19:30 - 21:40
Fr 23.08.19 19:30 - 21:40
Sa 24.08.19 19:30 - 21:40
So 25.08.19 19:30 - 21:40
Di 27.08.19 19:30 - 21:40
Mi 28.08.19 19:30 - 21:40
Do 29.08.19 19:30 - 21:40
Fr 30.08.19 19:30 - 21:40
Sa 31.08.19 19:30 - 21:40
So 01.09.19 19:30 - 21:40

Frauen Heinrichs VIII. oder ein Armer (zum) König

Drehbarer Zuschauerraum (Český Krumlov)

Fr 05.09.19 - So 07.09.19
Fr 13.09.19 18:00 - 19:00

(Michal Pavlíček)

Schwarzenberg-Gruft Wittingau (Třeboň)

Sa 14.09.19 08:00 - 16:00

(Vorařský den)

Ohrada - Schloss (Hluboká nad Vltavou)

Sa 14.09.19 09:00 - 16:00

(Den evropského dědictví v Třeboni)

Štěpánek Netolický Haus (Třeboň)

Sa 21.09.19 12:00

Streichquartette der Klassik auf Originalinstrumenten

Krumau - Burg und Schloss (Český Krumlov)

So 22.09.19 16:00

Johann Adolf Hasse: Demofoonte

Krumau - Burg und Schloss (Český Krumlov)

Fr 26.09.19 - So 28.09.19

St.-Wenzels-fest

Český Krumlov

Di 01.10.19 18:00
Fr 10.10.19 - Sa 11.10.19

Krumauer Wasser-marathon

Český Krumlov

Sa 19.10.19 19:00 - 22:00

(Tři sestry + host)

KZ Jitka (Jindřichův Hradec)

Fr 25.10.19 19:00

(Alkehol + Walda Gang)

KZ Jitka (Jindřichův Hradec)

Fr 15.11.19 20:30

(Rybičky 48 - tour zamilovaný, nešťastná 2)

Musichall Hejtman (Chlum u Třeboně)

Sa 30.11.19 19:30 - 23:00
Mi 04.12.19 19:00

(Janek Ledecký - Vánoční turné 2019)

Střelnice (Jindřichův Hradec)

Do 12.12.19 19:30 - 21:30

(Anna K.)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Sa 22.02.20
So 23.02.20
Mo 24.02.20
Di 25.02.20

Fasching

Český Krumlov

So 01.01.17 - Do 31.12.20
Di 15.04.19 - So 28.09.19

(Zámecký park v Červeném Dvoře)

Regionalmuseum Český Krumlov (Český Krumlov)

Fr 18.04.19 - So 26.01.20

(Karel Valter (1909 - 2006) - Krajina)

Egon Schiele Art Zentrum (Český Krumlov)

Fr 25.04.19 - Sa 30.08.19
Mi 30.04.19 - Mo 29.09.19
Di 06.05.19 - So 07.09.19

(Leonardo interaktivní výstava)

(České Budějovice)

Di 06.05.19 - Sa 30.08.19

(Výstava Česká animace 1989-2019)

Štěpánek Netolický Haus (Třeboň)

Do 22.05.19 - Mo 29.09.19
Sa 24.05.19 - Di 14.10.19
Fr 13.06.19 - So 24.08.19

(Stoletá dáma)

Goldene Krone - zisterzienser Kloster (Český Krumlov)

Di 17.06.19 - So 12.10.19

(Výstava indiáni - když historie ožívá)

Regionalmuseum Český Krumlov (Český Krumlov)

Fr 27.06.19 - So 31.08.19

(Třeboňské Vokoviny)

Wittingau - Schloss (Třeboň)

Fr 27.06.19 - So 31.08.19

(Expo Týn - expozice pod zlatým sluncem)

Stadtgalerie Zur goldenen Sonne (Týn nad Vltavou)

Sa 28.06.19 - Mo 08.09.19
Fr 04.07.19 - So 31.08.19
Do 10.07.19 - So 07.09.19

(Karel Cudlín - Sight effect)

Krumau - Synagoge (Český Krumlov)

Do 31.07.19 - Sa 30.08.19
Do 31.07.19 - Fr 26.09.19

(Karel Jerie Mezi malbou a komiksem)

Galerie zum Rathaus (Tábor)

Sa 02.08.19 - Do 21.08.19

(Ráj domova XI)

Stadtgalerie (Český Krumlov)

Do 07.08.19 - So 31.08.19

(Výstava Doteky paličkované krajky)

Štěpánek Netolický Haus (Třeboň)

Sa 09.08.19 - So 28.09.19

(Petr Ettler)

Museum Třeboň (Třeboň)

Di 20.08.19 18:00 - 18:45
Mi 21.08.19 17:30 - 20:00

(Setkání a promítání k výročí 21. srpna)

Štěpánek Netolický Haus (Třeboň)

Mi 21.08.19 18:30 - 20:40

(Koncert Dua Angelorum)

Heilbad Aurora (Třeboň)

Do 21.08.19 - Di 26.08.19

(Země živitelka, 46. ročník mezinárodní agrosalon)

Messegelände Budweis (České Budějovice)

Do 22.08.19 17:00

(Latina v parku)

Český Krumlov

Do 22.08.19 17:00 - 18:00

(Čert a káča)

Gratzen - Burg (Nové Hrady)

Do 22.08.19 19:00

(Anna)

Kino Světozor (Třeboň)

Do 22.08.19 20:30

(Světáci)

(Český Krumlov)

Fr 23.08.19 16:00 - 18:00

(Spider-Man: Daleko od domova)

Kino Světozor (Třeboň)

Fr 23.08.19 17:00

(Tak či tak)

(Třeboň)

Fr 23.08.19 18:00 - 19:30

(Večerní pohádková Zoo)

ZOO Hluboká nad Vltavou (Hluboká nad Vltavou)

Fr 23.08.19 18:00 - 20:00

(Ideální manžel)

J.K.Tyl Theater (Třeboň)

Fr 23.08.19 18:30

(Yesterday)

Heilbad Aurora (Třeboň)

Fr 23.08.19 19:00 - 20:40

(Spiritual kvintet)

Schloss-Reitbahn - Galerie (Hluboká nad Vltavou)

Fr 23.08.19 19:00

(Podfukářky)

Kino Světozor (Třeboň)

Fr 23.08.19 20:30 - 22:00

(In flamenus: Ohnivý květ)

(Český Krumlov)

Sa 23.08.19 - So 24.08.19

(Sebeuvědomění s enneagramem aneb mapa lidského jednání)

Zentrum der Begegnung (České Budějovice)

Sa 23.08.19

(Léto na Kampě - PPB a Zropuch)

Kulturverein Kampa (České Budějovice)

Sa 23.08.19 - Di 23.09.19
Sa 24.08.19 09:00 - 17:00
Sa 24.08.19 16:00

(Spiritual kvintet)

Kirche St. Nikolaus (Boletice)

Sa 24.08.19 16:00

(Hodináŕův učeň)

Kino Světozor (Třeboň)

Sa 24.08.19 18:30

(Uzly a pomeranče)

Heilbad Aurora (Třeboň)

Sa 24.08.19 19:00

(Late Night)

Kino Světozor (Třeboň)

Sa 24.08.19 19:00 - 20:30

(Places)

Sandgruben Veselské (Veselí nad Lužnicí)

Sa 24.08.19 08:00 - 16:00
So 25.08.19 08:00 - 16:00

(Fotografování u Seidelů na krumlovské plovárně)

Museum Fotoatelier Seidel (Český Krumlov)

So 25.08.19 08:00
So 25.08.19 09:00 - 15:00
Di 20.08.19 19:00
So 25.08.19 19:00

(Tenkrát v Hollywoodu)

Kino Světozor (Třeboň)

Mo 26.08.19 17:45 - 19:45

(Iluze dobra a zla)

Zentrum der Begegnung (České Budějovice)

Mo 26.08.19 19:00

(Krvavá nevěsta)

Kino Světozor (Třeboň)

Di 27.08.19 19:00

(Anna)

Kino Volyně (Volyně)

Mi 28.08.19 16:00

(Pavarotti)

Kino Světozor (Třeboň)

Di 27.08.19 18:00 - 19:30
Mi 28.08.19 18:00 - 19:30

(Zdravý nemocný)

Wittingau - Schloss (Třeboň)

Mi 28.08.19 18:30 - 20:00
Do 22.08.19 19:00 - 20:30
Mi 28.08.19 19:00 - 20:30

(Toulky barokními Budějovicemi)

České Budějovice

Mo 26.08.19 20:00
Di 27.08.19 20:00
Mi 28.08.19 20:00

(Naši furianti)

Drehbühne (Týn nad Vltavou)

Do 22.08.19 13:00 - 16:00
Do 29.08.19 13:00 - 16:00

(Komentovaná prohlídka záchranné stanice)

Rettungsstation Třeboň bei dem Tschechischen Stiftungsfonds für den Fischotter (Třeboň)

Do 29.08.19 18:00 - 19:30

(O. Ruml a Voskovec, Werich, Ježek)

Gratzen - Burg (Nové Hrady)

Fr 30.08.19 14:00 - 15:00

(Malé příběhy velkého hraběte)

Wittingau - Schloss (Třeboň)

Fr 30.08.19 17:00

(Čelem vzad)

(Třeboň)

Do 29.08.19 19:00
Fr 30.08.19 19:00

(Přes prsty)

Kino Světozor (Třeboň)

Fr 30.08.19 19:00 - 20:00

(V borůvčí - Lesní erotická němohra)

Wittingau - Schloss (Třeboň)

Fr 30.08.19 19:00 - 20:30

(Lenka Filipová s kapelou)

Schloss-Reitbahn - Galerie (Hluboká nad Vltavou)

Fr 30.08.19 18:30 - 19:30
Fr 30.08.19 19:30 - 20:30
Fr 30.08.19 20:30 - 21:30
Fr 30.08.19 21:30 - 22:30

(Noční prohlídky Kláštera Borovany)

Borovany - ehemaliger Augustinianerkloster (Borovany)

Sa 30.08.19

(Léto na Kampě - Nuly, Tosiro, Dezinfekce)

Kulturverein Kampa (České Budějovice)

Sa 31.08.19 09:00 - 17:00
Sa 31.08.19 15:30

(Rock fest)

Větřní (Větřní)

Sa 31.08.19 16:00

(Angry Birds ve filmu 2)

Kino Světozor (Třeboň)

Sa 31.08.19 17:00

(Zenit)

(Třeboň)

Sa 31.08.19 18:00 - 22:00

(Hradozámecká noc)

Wittingau - Schloss (Třeboň)

Sa 31.08.19 18:00 - 22:00

(Hradozámecká noc)

Landstein - Burgruine (Staré Město pod Landštejnem)

Sa 31.08.19 18:30

(Přes prsty)

Heilbad Aurora (Třeboň)

Sa 31.08.19 19:00 - 20:30

(Jiří Schmitzer)

Sandgruben Veselské (Veselí nad Lužnicí)

Sa 31.08.19 19:00

(Opera pod širým nebem na zámku)

Neuhaus - Burg und Schloss (Jindřichův Hradec)

Mi 21.08.19 19:00 - 20:45
Mo 26.08.19 19:00 - 20:45
Sa 31.08.19 19:00 - 20:45

(Poslední sbohem Jakuba Krčína)

Schloss-Reitbahn - Galerie (Hluboká nad Vltavou)

So 01.09.19 05:50
Sa 31.08.19 05:50
So 01.09.19 05:50
So 01.09.19 14:30 - 16:00

(Koncert filmových melodií)

Wittingau - Schloss (Třeboň)

Mo 02.09.19 10:00 - 15:00

(Škola začíná, zábava nekončí s youtuberem Zachym)

Spielplatz für Murmeltierchen (České Budějovice)

Di 02.09.19 - So 28.09.19
Di 03.09.19 18:30 - 20:00

(Jaroslav Tůma a Marek Orco Vácha)

Kirche Mariä Verkündigung (Borovany)

Mi 04.09.19 18:00 - 19:30

(Varhanní koncert)

Kirche Mariä Geburt (Vodňany)

Do 22.08.19 18:00 - 19:00
Do 29.08.19 18:00 - 19:00
Do 05.09.19 18:00 - 19:00

(Campanello a Bratři z růže)

Wittingau - Schloss (Třeboň)

Fr 06.09.19 18:30 - 20:00

(Balada pro banditu)

Borovany - ehemaliger Augustinianerkloster (Borovany)

Mi 04.09.19 19:30
Do 05.09.19 19:30
Fr 06.09.19 19:30

(Lucerna zazáří i v Září)

Drehbühne (Týn nad Vltavou)

Sa 07.09.19 12:00 - 17:00

(Běh kolem Světa)

(Třeboň)

Sa 07.09.19 19:00

(Pašijové hry)

Prokyš-Saal - Prälatur (Český Krumlov)

Sa 07.09.19 19:00 - 20:30

(Vichrberry a špuntkvaně)

Sandgruben Veselské (Veselí nad Lužnicí)

Sa 07.09.19 19:00 - 20:30

(Chopinovské nocturno)

Frauenberg - Schloss (Hluboká nad Vltavou)

Sa 07.09.19 08:45 - 17:45
So 08.09.19 08:45 - 17:45

(Kurz kreslení)

Hotel Gold (Český Krumlov)

Sa 07.09.19 09:00 - 14:00
So 08.09.19 09:00 - 14:00

(Dny evropského dědictví na Landštejně)

Landstein - Burgruine (Staré Město pod Landštejnem)

Do 22.08.19 15:00
Sa 24.08.19 15:00
So 25.08.19 15:00
Do 29.08.19 15:00
Fr 30.08.19 15:00
Sa 31.08.19 15:00
So 01.09.19 15:00
Do 05.09.19 18:30
Fr 06.09.19 18:30
Sa 07.09.19 18:30
So 08.09.19 18:30

(Ztracený svět)

Drehbarer Zuschauerraum (Český Krumlov)

Mo 08.09.19 - Fr 12.09.19
Mo 09.09.19 17:00 - 18:00
Di 10.09.19 17:00 - 19:00

(Science café)

Heiße Wanne (České Budějovice)

Di 10.09.19 17:00 - 18:00
Di 10.09.19 18:30 - 20:00

(Moje hra)

J.K.Tyl Theater (Třeboň)

Di 10.09.19 18:30 - 20:00

(Klavírní recitál)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Mi 11.09.19 17:00 - 18:00

(Čteme hezky česky)

Soukenická (Český Krumlov)

Mi 11.09.19 18:00

(Poslechový pořad J. Černého - Jethro Tull)

Südböhmische Forschungsbibliothek - Niederlassung Lidicka 1 (České Budějovice)

Do 12.09.19 18:00 - 19:30

(LiStOVáNí: Co by můj syn měl vědět o světě)

Südböhmisches Theater (České Budějovice)

Do 12.09.19 18:30 - 20:20

(Koncert k poctě Emy Destinnové)

Galerie Oben (České Budějovice)

Fr 13.09.19 18:30 - 20:00

(Zámecké nokturno)

Borovany - ehemaliger Augustinianerkloster (Borovany)

Sa 13.09.19 - So 21.09.19

(Výstava hub)

Wittingau - Schloss (Třeboň)

Sa 14.09.19 07:00 - 17:00
Sa 14.09.19 13:00 - 22:00

(Slavnosti pivovaru Budějovický Budvar)

Bierbrauerei Budweiser Budvar (České Budějovice)

Sa 14.09.19 13:00

(Slavnosti města Větřní)

Větřní (Větřní)

Sa 14.09.19 17:30 - 21:00

Sunset garden

Horní (Český Krumlov)

Sa 14.09.19 18:00 - 19:40

(Radůza s kapelou)

Schloss-Reitbahn - Galerie (Hluboká nad Vltavou)

Sa 14.09.19 18:00 - 19:30

(Pavel Barnáš - Benefiční koncert)

Schwarzenberg-Gruft Wittingau (Třeboň)

Fr 13.09.19 18:30 - 20:00
Sa 14.09.19 18:30 - 20:00

(Camp Q)

České Budějovice

So 15.09.19 13:00 - 15:00

(Monastýrování aneb klášterní architektura)

Goldene Krone - zisterzienser Kloster (Český Krumlov)

So 15.09.19 13:00 - 20:00
Di 17.09.19 17:00 - 19:00
Fr 13.09.19 16:15 - 17:45
Mi 18.09.19 16:15 - 17:45

(Nábor dětí do taneční klub - latina a standard)

Tanzklub Lastdanceteam (České Budějovice)

Mi 18.09.19 18:30 - 20:00
Mi 18.09.19 19:00 - 21:00

(Písničky s kytarou - Pavlína Jíšová)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Do 19.09.19 14:00

(Den sportu při slavnostním otevření rekonstruované tribuny)

TJ Sokol České Budějovice - Sokolský ostrov (České Budějovice)

Mo 16.09.19 16:45 - 17:45
Di 17.09.19 16:45 - 17:45
Do 19.09.19 16:30 - 17:30
Do 19.09.19 17:45 - 18:45

(Latinskoamerické tance a salsa pro ženy)

Tanzklub Lastdanceteam (České Budějovice)

Mo 16.09.19 16:45 - 17:45
Di 17.09.19 16:45 - 17:45
Do 19.09.19 16:30 - 17:30
Do 19.09.19 17:45 - 18:45

(Taneční kurzy pro ženy - latina a salsa)

Tanzklub Lastdanceteam (České Budějovice)

Do 19.09.19 18:30 - 20:00

(Smíšený pěvecký sbor Mendík)

Südböhmisches Museum České Budějovice (České Budějovice)

Fr 13.09.19 14:00 - 15:00
Fr 20.09.19 14:00 - 15:00

(Taneční přípravka pro nejmenší)

Tanzklub Lastdanceteam (České Budějovice)

Fr 13.09.19 15:00 - 16:00
Fr 20.09.19 15:00 - 16:00
Fr 20.09.19 18:00

Passacalli Della vita

(Český Krumlov)

Fr 20.09.19 18:00

(Večery S - Pavlína Jíšová, René Souček, Drc)

Theater Zur Kapelle (České Budějovice)

Fr 20.09.19 18:00 - 19:30

(Varhanní koncert)

Dominikanerkloster mit der Kirche Opferung der Jungfrau Maria (České Budějovice)

Fr 20.09.19 18:30 - 20:00

(Ester Kočičková a Moody Cat Band)

J.K.Tyl Theater (Třeboň)

Sa 20.09.19

(Jihočeský festival zdraví)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Sa 21.09.19 05:00 - 17:00

(Krčínův labyrint)

Veselí nad Lužnicí

Sa 21.09.19 08:00 - 16:00
Sa 21.09.19 09:00 - 19:00

(Ahoj Viet Nam)

nám. Přemysla Otakara II. (České Budějovice)

Sa 21.09.19 12:00 - 17:30

(Kruh přátel Bruna Gröninga)

Mittelschule für Bauwesen (České Budějovice)

Sa 21.09.19 13:00 - 14:00

(Vernisáž výstavy Svět je báječné místo k narození)

Štěpánek Netolický Haus (Třeboň)

Sa 21.09.19 18:00

Vom Chalumeau zum Bassetthorn

Regionalmuseum Český Krumlov (Český Krumlov)

Sa 21.09.19 20:00

Barockes Feuerwerk und barocke Illumination

Krumau - Burg und Schloss (Český Krumlov)

So 21.09.19 - So 01.12.19

(Svět je báječné místo k narození)

Štěpánek Netolický Haus (Třeboň)

So 22.09.19 10:00

Musik der piaristen

(Český Krumlov)

So 22.09.19 18:30 - 20:20

(Vzhůru do divočiny)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Mo 19.08.19 18:00 - 19:30
Mo 26.08.19 18:00 - 19:30
Mo 02.09.19 18:00 - 19:30
Mo 09.09.19 18:00 - 19:30
Mo 16.09.19 18:00 - 19:30
Mo 23.09.19 18:00 - 19:30

(Po stopách Rožmberků)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Mi 25.09.19 13:30 - 15:00

(Filmový klub Aktiv - Bohemian Rhapsody)

Kulturelles Epizentrum Bazilika (České Budějovice)

Mi 21.08.19 18:00 - 19:30
Mi 28.08.19 18:00 - 19:30
Mi 04.09.19 18:00 - 19:30
Mi 11.09.19 18:00 - 19:30
Mi 18.09.19 18:00 - 19:30
Mi 25.09.19 18:00 - 19:30

(Po stopách Schwarzenbergů)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Mi 25.09.19 18:30

(Madame Rubinstein)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Do 26.09.19 18:00 - 19:30

(Beethoven - 9. s ódou na radost)

Galerie Oben (České Budějovice)

Sa 28.09.19 08:00 - 13:00

(Polévka, která pomáhá)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Sa 28.09.19 08:00 - 15:00

(Šlápota 2019)

Týn nad Vltavou

Sa 28.09.19 09:00 - 16:00

(Svatováclavské slavnosti)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Sa 28.09.19 09:00 - 10:30

(Bruncvík aneb jak lev do znaku přišel)

Kleines Theater České Budějovice (České Budějovice)

Sa 28.09.19 09:30

(Michal je kvítko! - Michal Nesvadba)

Galerie Oben (České Budějovice)

Sa 28.09.19 18:00 - 22:00

(Noc v knihovně)

(Český Krumlov)

Sa 28.09.19 19:00 - 19:30
So 29.09.19 17:00 - 18:30

(Kronikáři)

Galerie Oben (České Budějovice)

Mi 02.10.19 16:30 - 18:30

(Bahai prezentace - kontakt Mára)

Heiße Wanne (České Budějovice)

Mi 02.10.19 17:00 - 18:30

(Z českých a ruských oper)

Cafe Art (České Budějovice)

Do 02.10.19 - Mo 28.10.19

(Výstava Poznej světové dědictví UNESCO)

Štěpánek Netolický Haus (Třeboň)

Do 03.10.19 17:00 - 18:30

(Sedm divů světa hudby)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Fr 04.10.19 18:00 - 19:40

(Beatles revival)

Schloss-Reitbahn - Galerie (Hluboká nad Vltavou)

Sa 05.10.19 19:30 - 21:00

(Listování - Mé dětství v socialismu)

Kleines Theater České Budějovice (České Budějovice)

Sa 05.10.19 13:00 - 15:00
So 06.10.19 13:00 - 15:00

(Den architektury)

Landstein - Burgruine (Staré Město pod Landštejnem)

So 06.10.19 14:30 - 15:19

(Tatínek 002)

Marionettentheater (Třeboň)

So 06.10.19 18:30 - 20:30

(Ještěrka na slunci - J. Murrell)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Di 08.10.19 17:00 - 19:00

(Science café)

Heiße Wanne (České Budějovice)

Di 08.10.19 17:00 - 18:30

(Z českých a ruských oper)

Level Lounge Club (České Budějovice)

Mi 09.10.19 18:30 - 20:00

(Kupé na půdě)

Südböhmisches Theater (České Budějovice)

Mi 09.10.19 19:00 - 21:00

(Miší trio)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Do 12.09.19 17:30 - 19:30
Do 19.09.19 17:30 - 19:30
Do 26.09.19 17:30 - 19:30
Mi 02.10.19 17:30 - 19:30
Do 10.10.19 17:30 - 19:30
Mo 30.09.19 18:00 - 19:30
Do 10.10.19 18:00 - 19:30

(Tramvaj do stanice touha)

Südböhmisches Theater (České Budějovice)

Do 10.10.19 18:30 - 20:50

(Maryša)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Sa 11.10.19

(Dny otevřených ateliérů v GBU)

Wasserturm (Třeboň)

Sa 28.09.19 08:00 - 16:00
Sa 12.10.19 08:00 - 16:00

(Podzimní trh)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Sa 05.10.19 17:30 - 19:00
Sa 12.10.19 17:30 - 19:00

(Návod k přežití zombie apokalypsy)

Kleines Theater České Budějovice (České Budějovice)

Fr 10.10.19
Sa 11.10.19
So 12.10.19

(Výlov rybníka Rožmberk)

Teich Rosenberg (Třeboň)

So 13.10.19 16:00 - 17:30

(Z českých a ruských oper)

Hus-Kollegium - Kirche (České Budějovice)

Mo 14.10.19 16:00 - 18:00

(Popelka na Cibulce)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Mi 09.10.19 18:00 - 20:30
Mo 14.10.19 18:00 - 20:30

(Saturnin)

Südböhmisches Theater (České Budějovice)

Di 15.10.19 09:00 - 10:30

(Ferda Mravenec - práce všeho druhu)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Do 16.10.19
Do 17.10.19 18:00 - 19:30

(Vínem proti pohanství aneb staročeský Dekameron)

Südböhmisches Theater (České Budějovice)

Fr 18.10.19 14:00
Fr 18.10.19 18:30 - 20:30

(Barbora Poláková)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Sa 18.10.19
Sa 19.10.19 12:00 - 16:00

(Listopadání s Mildou Dubulíkem)

Haus der Natur der Wittingauer Region - Exposition und Besucherzentrum (Třeboň)

Mi 25.09.19 17:30 - 19:00
Sa 19.10.19 16:00 - 17:30

(To, co žije pod tvojí postelí)

Kleines Theater České Budějovice (České Budějovice)

Sa 19.10.19 18:00
Sa 19.10.19 08:00 - 15:00
So 20.10.19 08:00 - 15:00
Sa 19.10.19 08:00 - 12:00
So 20.10.19 08:00 - 12:00
Sa 19.10.19 13:00 - 15:00
So 20.10.19 13:00 - 15:00

(Mezinárodní den archeologie)

Landstein - Burgruine (Staré Město pod Landštejnem)

Di 20.08.19 16:15 - 17:30
Di 10.09.19 16:15 - 17:30
Di 01.10.19 16:15 - 17:30
Di 22.10.19 16:15 - 17:30

(Kruh přátel Bruno Gröninga)

Gemeinschaft Bruno Grönings (České Budějovice)

Di 22.10.19 18:30 - 20:30

(Spirituál Kvintet)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Do 24.10.19 18:00
Do 24.10.19 18:00 - 19:30

(Listování - opravář osudů)

Südböhmisches Theater (České Budějovice)

Mi 23.10.19 18:00 - 19:30
Do 24.10.19 18:00 - 19:30

(Hudební cestopis 18. věku)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Fr 25.10.19 18:00

(Chuť a vůně champagne)

Hotel Rose (Český Krumlov)

Sa 25.10.19 - So 10.11.19

(Pohádková Třeboň)

J.K.Tyl Theater (Třeboň)

So 08.09.19 06:25 - 19:00
Sa 26.10.19 06:25 - 19:00
Sa 21.09.19 09:00 - 10:30
Sa 26.10.19 09:00 - 10:30

(O Palečkovi / Zdeněk Jecelín)

Kleines Theater České Budějovice (České Budějovice)

Sa 05.10.19 17:00 - 18:30
Sa 26.10.19 17:00 - 18:30

(Kominíček)

Südböhmisches Theater (České Budějovice)

Sa 26.10.19 17:00

(Portugalská vína - návrat ke kořenům)

Märchenhaus - Marionettenkabinett des Nationalmuseums (Český Krumlov)

Sa 26.10.19 18:00

(Moje hra)

Střelnice (Jindřichův Hradec)

Mo 28.10.19 16:00 - 21:00

(Česko & Slovensko - Znovín Znojmo & víno Nitra)

Prokyš-Saal - Prälatur (Český Krumlov)

Di 29.10.19 19:00 - 20:30

(Kurt Elling)

Galerie Oben (České Budějovice)

Mi 30.10.19 19:00 - 20:30

(Zavolejte Jeevese)

Südböhmisches Theater (České Budějovice)

Mi 30.10.19 19:30 - 21:00

(Milostné šachy)

Heilbad Aurora (Třeboň)

Do 31.10.19 19:00
Do 31.10.19 19:30 - 21:40

(Trhni si, otče)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Fr 01.11.19 - Sa 30.11.19

Weinfest Český Krumlov

Český Krumlov

Fr 01.11.19 19:00

(Vína od Rýna)

Český Krumlov

Sa 02.11.19 09:00 - 12:00

(Úklid lesa v okolí hradu Landštejna)

Landstein - Burgruine (Staré Město pod Landštejnem)

Sa 02.11.19 09:00 - 17:00

(Enneagram v partnerství)

Zentrum der Begegnung (České Budějovice)

Sa 02.11.19 17:00 - 18:30

(Nuda!)

Kleines Theater České Budějovice (České Budějovice)

Sa 02.11.19 19:00

(Tour de France)

Hotel Bellevue (Český Krumlov)

Sa 02.11.19 19:00

(Vzpomínky na slunnou Itálii ve znamení Prosecca)

Authentic Café (Český Krumlov)

Fr 27.09.19 18:30 - 20:00
Mo 30.09.19 18:30 - 20:00
Fr 04.10.19 18:30 - 20:00
Mi 23.10.19 18:30 - 20:00
Do 24.10.19 18:30 - 20:00
Sa 02.11.19 19:30 - 21:00

(Pod sněhem)

Südböhmisches Theater (České Budějovice)

So 03.11.19

(Zavírání sezóny na zámku a v hrobce)

Wittingau - Schloss (Třeboň)

Di 05.11.19 10:00 - 11:30

(Princezna Konvalinka)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Di 24.09.19 18:00 - 19:30
Mi 25.09.19 18:00 - 19:30
Di 29.10.19 19:00 - 20:30
Di 05.11.19 19:00 - 20:30

(Pane, vy jste vdova!)

Südböhmisches Theater (České Budějovice)

Di 05.11.19 19:00 - 20:05

(Od baroka po Gershwina)

Galerie Oben (České Budějovice)

Fr 25.10.19 18:00 - 19:30
Do 07.11.19 17:00 - 18:30

(Šípková Růženka)

Galerie Oben (České Budějovice)

Do 07.11.19 19:00

(I love Riesling)

Retro cafe (Český Krumlov)

Mi 02.10.19 18:00 - 19:30
Fr 01.11.19 19:00 - 20:30
Do 07.11.19 19:00 - 20:30

(Rybí krev)

Südböhmisches Theater (České Budějovice)

Do 07.11.19 19:30

(Kdo je tady ředitel?)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Fr 08.11.19 18:00
Fr 08.11.19 18:00 - 22:00

(Snow Film Fest 2019)

Štěpánek Netolický Haus (Třeboň)

Di 15.10.19 18:00 - 19:30
Sa 19.10.19 18:00 - 19:30
Mi 06.11.19 19:00 - 20:30
Fr 08.11.19 19:00 - 20:30

(Ďáblův sluha)

Südböhmisches Theater (České Budějovice)

Fr 08.11.19 19:00
Sa 09.11.19 18:00

(Vinařství Spielberg)

(Český Krumlov)

Do 31.10.19 19:00 - 20:30
Sa 09.11.19 19:00 - 20:30

(Bačkorové)

Südböhmisches Theater (České Budějovice)

Sa 12.10.19 18:00 - 19:30
Fr 01.11.19 19:00 - 20:30
Fr 08.11.19 19:00 - 20:30
Sa 09.11.19 19:00 - 20:30

(Evita)

Galerie Oben (České Budějovice)

So 10.11.19 17:00

(Sushi a vinné koktejly)

Zapa bar (Český Krumlov)

Mo 11.11.19 11:11
Do 14.11.19
Fr 15.11.19 19:00

(Mladí vinaři)

(Český Krumlov)

Sa 16.11.19

(Noc divadel 2019)

J.K.Tyl Theater (Třeboň)

Sa 16.11.19 19:00

(Rakouský večer se sommeliérem Ivo Dvořákem)

Gasthaus Depo (Český Krumlov)

Fr 06.09.19 17:00 - 17:50
Fr 06.09.19 18:00 - 18:50
Fr 06.09.19 19:00 - 19:50
Fr 06.09.19 20:00 - 20:50
Fr 25.10.19 17:00 - 17:50
Fr 25.10.19 18:00 - 18:50
Fr 25.10.19 19:00 - 19:50
Fr 25.10.19 20:00 - 20:50
Fr 15.11.19 18:00 - 18:50
Fr 15.11.19 20:00 - 20:50
Sa 16.11.19 17:00 - 17:50
Sa 16.11.19 18:00 - 18:50
Sa 16.11.19 19:00 - 19:50
Sa 16.11.19 20:00 - 20:50
Sa 16.11.19 21:00 - 21:50

(Fantom divadla - Příběh ožívá)

J.K.Tyl Theater (Třeboň)

So 17.11.19

(30 let od sametové revoluce)

Štěpánek Netolický Haus (Třeboň)

So 17.11.19

(Audience)

J.K.Tyl Theater (Třeboň)

So 17.11.19 10:00 - 18:00
Di 19.11.19 19:00

(3v1 Talk Show - Štíbrová, Pártlová, Arichteva)

Congress & Wellness Hotel Palcát (Tábor)

Mi 20.11.19 19:00
Do 21.11.19 18:30

(Ryzlinky z vinařství Sonberk Popice v čase)

Papa´s Living Restaurant (Český Krumlov)

Mi 20.11.19 19:00 - 20:30
Do 21.11.19 19:00 - 20:30

(Kolumbijská tiple)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Fr 22.11.19 18:00
Fr 22.11.19 18:00

(Saxík - rulandské bílé a ryzlinky v průběhu času)

Märchenhaus - Marionettenkabinett des Nationalmuseums (Český Krumlov)

Fr 22.11.19 19:00

(Vinařství Fegerl Rakousko)

(Český Krumlov)

Sa 23.11.19

(Václav Neckář)

Kongress-und Kultur- Zetrum Roháč (Třeboň)

Sa 23.11.19 14:00 - 22:00

Schlossweinfest

Schloss-Reitschule (Český Krumlov)

Sa 23.11.19 17:00

(Sněhurka na ledě)

Budvar Arena (České Budějovice)

Sa 23.11.19 21:00

(Hustej Wimpy)

Rockle Music Club (České Budějovice)

So 24.11.19
So 22.09.19 16:30 - 18:15
Di 01.10.19 18:00 - 19:45
So 24.11.19 17:30 - 19:15

(Taneční kurzy pro dospělé páry - začátečníci i pokročilí)

Tanzklub Lastdanceteam (České Budějovice)

So 22.09.19 16:30
Di 01.10.19 18:00
So 24.11.19 17:30

(Neformální taneční kurzy pro dospělé páry - latina a standard)

Tanzklub Lastdanceteam (České Budějovice)

So 24.11.19 19:30 - 21:30

(Miss Dietrich lituje)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Mi 02.10.19 19:00 - 20:00
Mi 27.11.19 20:00 - 21:00

(Kurz latinskoamerických tanců pro páry)

Tanzklub Lastdanceteam (České Budějovice)

Do 28.11.19 19:00 - 20:30

(Tam, kde končí voda)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Do 28.11.19 19:30 - 21:00

(Pusťte Donnu k maturitě!)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

Sa 19.10.19 18:00 - 19:30
Fr 29.11.19 19:00 - 20:30

(Prodaná nevěsta - Bedřich Smetana)

Galerie Oben (České Budějovice)

Sa 14.09.19 08:00 - 16:00
Sa 30.11.19 09:00 - 17:00

(Městský trh)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Sa 30.11.19 10:00 - 12:00

(Ježíškova pošta)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Sa 30.11.19 10:00 - 18:00
So 01.12.19 13:00

(Adventní jarmark)

náměstí Míru (Slavonice)

So 01.12.19 16:30 - 17:00
Mo 02.12.19 17:30 - 18:50
Mo 02.12.19 20:00 - 21:30

(Partička)

Kulturhaus Vltava (České Budějovice)

Di 01.10.19 08:00 - 11:00
Di 05.11.19 09:00 - 12:00
Di 03.12.19 09:00 - 12:00

(Dopoledne pro nejmenší)

Südböhmissche wissenschaftliche Bibliothek in České Budějovice (České Budějovice)

Di 03.12.19 20:00

(Partička)

Střelnice (Jindřichův Hradec)

Mi 04.12.19 19:00 - 20:30
Do 05.12.19 19:00 - 20:30

(Francouzská mandolína)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Sa 07.12.19 - Mo 10.02.20

(Karikatura)

Štěpánek Netolický Haus (Třeboň)

Sa 07.12.19 09:00 - 13:00
So 08.12.19 09:00 - 13:00
So 08.12.19 16:30 - 17:00
So 08.12.19 18:30 - 19:35

(Filmová a adventní hudba)

Galerie Oben (České Budějovice)

Mi 11.12.19

(25. setkání domovů seniorů a seniorů Vltavotýnska)

Das städtische Zentrum der Kultur und Bildung (Týn nad Vltavou)

Mi 11.12.19 18:00 - 20:00

(Česko zpívá koledy)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Do 12.12.19
Sa 14.12.19 09:00 - 17:00

(Adventní trh)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Sa 14.12.19 13:00 - 17:00

(Vánoce u Dubulíků)

Štěpánek Netolický Haus (Třeboň)

Sa 14.12.19 14:00

(Adventní trhy)

Mírové nám. (Nová Bystřice)

So 15.12.19 16:30 - 17:00
So 15.12.19 16:00 - 17:30
So 15.12.19 19:00 - 20:30

(Vánoční koncert)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Mo 30.09.19 14:30
Mo 25.11.19 15:30
Mo 16.12.19 15:30

(Čtení z nových knížek pro děti)

Südböhmissche wissenschaftliche Bibliothek in České Budějovice (České Budějovice)

Mi 18.12.19 19:30 - 22:30

(Iva Janžurová: Veletoč)

Stadt Theater Český Krumlov (Český Krumlov)

So 22.12.19 16:30 - 17:00
Mo 23.12.19 19:30 - 21:00
Fr 27.12.19 19:00 - 20:30
Sa 28.12.19 17:00 - 18:30

(Zpívání v dešti)

Galerie Oben (České Budějovice)

Mo 30.12.19 09:00 - 17:00
Mi 01.01.20

(Novoroční ohňostroj)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Mi 15.01.20 19:00 - 20:30
Do 16.01.20 19:00 - 20:30

(Český kontratenor)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Do 23.01.20 18:00 - 19:30

(Pravěký koncert aneb o vynálezu hudby)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Di 28.01.20 10:00

(Příhody včelích medvídků - Divadlo Krapet)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Mi 05.02.20 19:00

(Dva nahatý chlapi)

Střelnice (Jindřichův Hradec)

Mi 05.02.20 19:00 - 20:30
Do 06.02.20 19:00 - 20:30

(Slovenská kytara)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Di 18.02.20 10:00 - 11:30

(O vodníkovi z čertovky)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Fr 21.02.20 20:00

(22. tradiční rybářský ples)

Kulturhaus Krone (Nová Bystřice)

Do 27.02.20 18:00 - 19:30

(Hudba a národy)

Kirche St.Anna (České Budějovice)

Do 05.03.20 19:00 - 20:30

(Hudba rodu Bachů)

Galerie Oben (České Budějovice)

Do 12.03.20 19:00 - 20:30

(Dan Bárta a Robert Balzar Trio)

Galerie Oben (České Budějovice)

Do 26.03.20 19:00 - 20:30

(Beethoven 5. Osudová)

Galerie Oben (České Budějovice)

Do 02.04.20 08:00 - 12:00
Fr 03.04.20 08:00 - 12:00
Sa 04.04.20 08:00 - 12:00
Do 08.04.20 - Mo 12.04.20

Ostern in Český Krumlov

Český Krumlov

Do 09.04.20 18:00 - 19:30

(Housle tří generací)

Galerie Oben (České Budějovice)

Sa 25.04.20 08:00 - 19:00
So 26.04.20 08:00 - 19:00
So 26.04.20 19:00 - 20:30

(Maxchor mnichov)

Kathedrale St. Nikolaus (České Budějovice)

Do 29.04.20 - So 02.05.20

Zauberhaftes Krumlov

Český Krumlov

Do 30.04.20 18:00 - 19:30

(Mozart a jeho Cari boemi)

Galerie Oben (České Budějovice)

Do 14.05.20 18:00 - 19:30

(Raul Midón)

Galerie Oben (České Budějovice)

Mi 27.05.20 18:00 - 19:30

(Tomáš Kačo)

Galerie Oben (České Budějovice)

Do 04.06.20 18:00 - 19:30

(Malované na skle)

Galerie Oben (České Budějovice)

Do 11.06.20 18:00 - 19:30

(Labuť a violoncello)

Galerie Oben (České Budějovice)

Fr 12.06.20 14:00 - 12:00
Sa 13.06.20 14:00 - 12:00
So 14.06.20 14:00 - 12:00

Veranstaltungen

(Kárky paní Šárky)

Stadtmuseum (Bechyně)

Fr 23.05.19 - So 14.09.19

(Myšlení zrakem)

Kirche St. Johannes der Täufer und Minoritenkloster (Jindřichův Hradec)

Sa 14.06.19 - So 28.09.19

(Klára Jánská – keramika, obrazy)

Strakonitz - Museum und Burg (Strakonice)

Mi 06.08.19 - Sa 30.08.19

(Dívčí válka)

Drehbühne (Týn nad Vltavou)

Mo 19.08.19 20:00
Di 20.08.19 20:00
Mi 21.08.19 20:00

(Dětské prohlídky hradu se služkami Zlatuší a Květuší)

Gratzen - Burg (Nové Hrady)

Do 22.08.19 08:30 - 14:30


Ausflug-Tip

Rudolfsstadt - Lehrpfad

Rudolfsstadt - Lehrpfad

Der Lehrpfad bietet zwei Trassen mit 19 Stationen, die durch die nahe Umgebung von Rudolfov (Adolfsthal)...